Użytkownicy portalu Allegro, którzy posiadają także karty firmy Visa, powinni do połowy listopada zwiększyć częstotliwość swoich zakupów, jeśli zależy im na oszczędnościach. Obydwa podmioty przygotowały specjalną promocję, w której klienci nie muszą płacić kosztów wysyłki, jeśli te nie przekraczają 25 złotych.

To już druga w tym roku wspólna akcja Allegro i Visy. Pierwsza miała miejsce wiosną i polegała na dawaniu zniżek płacącym kartami drugiej z wymienionych firm, na kolejne zakupy. Całość była poprzedzona kampanią edukacyjną. Jesienna akcja ma na celu jeszcze większe zachęcenie allegrowiczów, do regulowania płatności za zakupy kartą. Szczególnie chodzi tu o użytkowników aplikacji mobilnych. Mają się oni przekonać, że płatności kartą na nich, są równie proste i przyjemne, co w wypadku dokonywania zakupów z poziomu komputera.

W praktyce ma wyglądać to następująco. Kiedy już wybierzemy produkt, który chcemy zamówić, wybieramy opcję płatności kartą Visa. Jeśli koszty przesyłki nie przekraczają 25 złotych, otrzymujemy wraz z towarem kupon na ich pokrycie. Klienci płacący kartą za pośrednictwem konta w PayU, otrzymają odpowiedni zwrot na rachunek karty. Profity są również możliwe, jeśli koszty przekraczają wspomnianą kwotę. Wtedy za przesyłkę zapłacimy tylko nadwyżkę ich. Promocja ma potrwać do 16 listopada.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *