Mobilni klienci portalu eBay dostali od zarządzających tą stroną bardzo przyjemny prezent. Od końcówki kwietnia można pobierać usprawnienia aplikacji mobilnych, na urządzenia korzystające z systemów iOS, Android oraz Windows.

Aktualizacja aplikacji na urządzenia z systemem iOS, zwiększyła mocno jej wydajność. Usprawniony został przede wszystkim system nawigacji. W ulepszeniach wykorzystano też technologie dopasowujące wyświetlane propozycje produktów, do osobistych preferencji klienta. Oprócz tego w aplikacjach na ten system można wybrać opcję, odbioru zamawianego produktu w sklepie.

Jeśli chodzi o aktualizacje dla urządzeń z systemem Android, tu również wprowadzono sporo interesujących wariantów. Najciekawszą z nich jest funkcja aktywnych powiadomień. Dzięki niej możemy za pomocą jednego kliknięcia przejść do ekranu aukcji i bezpośrednio dokonać zakupu interesującego nas produktu. Także tutaj zastosowano personalizację wyników wyszukiwań oraz możliwość zapisu swoich ustawień. Ciekawostką jest możliwość przekazania pieniędzy na wybrane cele charytatywne, po zakończeniu zakupów.

W wypadku usprawnień dla systemu Windows, najbardziej praktyczne wydaje się podrasowanie opcji wyszukiwania i sprzedażowych. Pozostałe zmiany są raczej czysto kosmetyczne, aczkolwiek również mogą wpłynąć dość znacznie na komfort zakupów. Chodzi o poprawienie interfejsu strony oraz uzupełnienie jej nowymi ofertami i możliwością szybkiej transakcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *