Jeszcze kilka lat temu nabywanie produktów spożywczych przez internet, było rzadkością. Od jakiegoś czasu jednak zyskuje na coraz większej popularności i trend ten zdaje się umacniać. Rynek to wyczuwa i pojawia się coraz więcej opcji dla, zarówno kupujących, jak i sprzedających spożywkę w sieci. Najnowszą jest nowa platforma dla sklepów spożywczych online, Kwit.pl.

W skrócie można powiedzieć, że owa pozwala sprzedawcom na otworzenie takiego sklepu w internecie. Jednak możliwości, które ona oferuje, jest zdecydowanie więcej. Jeśli chodzi o tę podstawową, to polega ona na wykupieniu jednego z kilku pakietów. Znajdują się w nich narzędzia, które są bardzo pomocne w stawianiu pierwszych kroków na polu sprzedaży online. To przede wszystkim hosting, a także elementy „wyposażenia” sklepu, takie jak zdjęcia i opisy produktów itp.

Właściciele sklepów otrzymują również narzędzia służące do stworzenia i obsługi systemu zamówień. Mogą np. zdecydować, czy produkty będą dostarczane klientom do ich domów, czy będą mogli po nie pójść do stacjonarnej siedziby sklepu. Oprócz tego zakładając sklep na Kwit.pl, otrzymuje się także zestaw materiałów reklamowych. Jak bogaty on będzie, zależy jednak od wykupionego pakietu. Ciekawostką jest to, że owe zestawy mogą zawierać materiały promujące sklep zarówno w wersji online, jak i offline. W wypadku tych drugich, mówimy tu o dodatkach do sklepów stacjonarnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *