Zwolennicy zakupów w sieci do wielu plusów mogą dorzucić kolejny. Jest nim fakt, że nie trzeba za nie płacić od razu. Taka forma płatności funkcjonuje w e-commerce stosunkowo krótko, ale z racji swojej atrakcyjności zdążyła już pozyskać wielu fanów. W tym miesiącu do swojej oferty wprowadziła ją jedna z największych sieci e-handlu w Polsce, Neo24.pl.

Opiszmy, na czym dokładnie polega taka opcja płatności, która jest zapewniona za sprawą systemu FerBuy. Wybierając produkt w danym sklepie internetowym i decydując się na skorzystanie z opcji odroczonej płatności, mamy 14 dni na uregulowanie należności za kupiony produkt. Wcześniej musimy jeszcze wypełnić specjalny formularz,w którym powinniśmy zawrzeć m.in. nasz numer telefonu czy numer pesel. Jeśli chodzi o ten sposób płatności w sklepie Neo24.pl, należy za niego jeszcze… zapłacić. Na chwilę obecną taka przyjemność kosztuje 10 zł. Jest to jednak cena promocyjna i może ulec zmianie.

Warto w tym miejscu również zaznaczyć, że takiego sposób płatności odroczonej, Neo24.pl wcale nie musi nam udostępnić. Po wypełnieniu wyżej wspomnianego wniosku, musimy odczekać 30 sekund na decyzję. Ciekawostką jest również fakt, że po 14 dniach nie ma konieczności wpłacania całej kwoty za kupiony produkt. Istnieje możliwość uiszczenia 30% ceny, a resztę spłacić w systemie ratalnym.

Nic dziwnego, że opcja cieszy się dużą popularnością. W ramach płatności odroczonej można otrzymać zamówiony towar, sprawdzić go na własne oczy, a w razie niezadowolenia z niego zwrócić, bez ryzykowania ani grosza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *