Każdy klient lubi promocje i rabaty. Nieco gorzej ma się sytuacja, jeśli idzie o polowanie na takowe. Na polskim rynku e-commerce funkcjonuje jednak od niedawna serwis internetowy, który zdecydowanie ułatwia cały proces. Jest to CoupoRando, oferujące użytkownikom kody rabatowe, vouchery, kody itp.

CoupoRando to niemiecka firma, która prowadzi działalność również na rynku w Wielkiej Brytanii, a od jakiegoś czasu również w Polsce. Działa na zasadzie portali, które posiadają bazę cen produktów dostępnych w e-sklepach i porównują je w przygotowanych przez siebie zestawieniach. Dzięki temu nie musimy przeglądać setek stron, by trafić na najlepszą okazję cenową. Mamy bowiem wszystko na jednej witrynie. Jak łatwo się domyślić, CoupoRando zestawia dla nas różne rabaty i promocje, dostępne w sklepach internetowych. Odszukać tam można również kody rabatowe i inne kupony tego typu.

Za sprawą CoupoRando polscy internauci mają dostęp do ponad 400 krajowych e-sklepów i są w stanie sprawdzić dostępne w nich rabaty. Promocje można wyszukiwać poprzez wpisanie nazwy sklepu, ale nie tylko. Jeśli użytkownik nie ma swojej ulubionej witryny albo nie orientuje się w liście polskich graczy e-commerce, może odnaleźć rabat na podstawie kategorii, do której przypisany jest wymarzony produkt. Jak zaznaczają przedstawiciele serwisu CoupoRando, jest on przeznaczony zarówno dla doświadczonych e-klientów, jak i osób robiących zakupy w sieci od tzw. wielkiego dzwona.

Oprócz prezentowania ofert rabatowych, na swojej stronie, CoupoRando udostępnia je również na swoich kontach, na portalach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *