Zależy Ci na przesłaniu pieniędzy z zagranicy? A może przebywasz w UK i zastanawiasz się jakie są przekazy pieniężne do Polski? Rozwiewamy wszelkie wątpliwości na temat szybkich przekazów pieniężnych zagranicznych.

Przekaz pieniędzy przez internet

W dzisiejszych czasach nie trzeba się szczególnie wysilać, aby wykonać skuteczny transfer pieniędzy. Wystarczy dostęp do sieci i odrobina umiejętności w obsłudze komputera. Niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy – mamy szansę na transfer pieniędzy bez wychodzenia z domu. Prostota i funkcjonalność takiego rozwiązania z pewnością zachwyci każdego, komu zależy na czasie i szybkim przekazie gotówki. Jest to także wspaniała alternatywa na przesłanie pieniędzy tym, którzy nie posiadają swoich kont bankowych.

Daje to możliwość błyskawicznego wysłania pieniędzy bez wypełniania zbędnych formalności pod wskazany adres. Jest to przede wszystkim wspaniałe rozwiązanie dla osób mieszkających za granicą – przekazy pieniężne do Polski odbywają się wówczas bez większych problemów i rodacy mogą w ten sposób wspierać finansowo swoich bliskich (przesyłając im potrzebną gotówkę). Wspaniałą ofertę proponuje np. Citibank – daje możliwość skorzystania z błyskawicznych przelewów Citibank Global Transfers.

Przekazy pieniężne z UK

Jeśli przebywasz za granicą, a zależy Ci na przesyłaniu pieniędzy do Polski, to masz wiele różnych możliwości. Coraz więcej banków oferuje szybkie i tanie przelewy zagraniczne. Istnieje także wiele portali internetowych, które umożliwiają tego rodzaju usługi. Do popularnych i dobrze sprawdzających się w tej roli należą: TransferGo, grosik, Azimo, TransferWise, Worldremit, Currency Fair.

Najlepiej osobiście zapoznać się z tymi stronami i wybrać coś, co będzie nam najbardziej odpowiadało. Warto także odwiedzić portal internetowy https://tanieprzelewy.com/ oraz https://funcik.co.uk/. Oprócz tego dobrze jest zrobić wywiad wśród znajomych, którzy mają doświadczenie w wysyłkach pieniędzy. Najpierw warto zrobić rozeznanie, a potem zdecydować się na konkretną usługę, która najbardziej do nas przemówi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *