Na rynku e-commerce jest już tyle podmiotów i tyle metod przyciągnięcia do siebie nowych klientów, że bardzo ciężko jest zarówno o miejsce dla kogoś nowego, jak i innowacyjne „wabiki”. Nie jest to jednak niemożliwe, co stara się udowodnić portal Arena.pl. Wchodzą oni na rynek z wieloma ciekawymi pomysłami, które mogą zagwarantować im na nim solidne miejsce.

Sposób, którym Arena.pl chce przyciągnąć do siebie sprzedających i kupujących, wydaje się prosty i powszechny. Są to bowiem punkty, przyznawane za aktywność na portalu. W zależności od tego, jakie działania użytkownik będzie podejmował, tyle puntków zostanie mu przyznanych. W grę wchodzi m.in. wystawienie i zakup towaru, a także zarekomendowanie strony. Punkty można wymienić na nagrody. Jest to faktycznie patent dość powszechnie wykorzystywany w handlu internetowym. Jednak nowością, i to bardzo atrakcyjną, jest możliwość wymiany owych punktów na… udziały w przychodach Arena.pl. Przy ich odpowiedniej liczbie, można stać się udziałowcem firmy i zarabiać razem z nią. Trzeba przyznać, że to bardzo interesujący pomysł.

To jednak nie jedyny element, który przemawia za atrakcyjnością Arena.pl. Portal stawia również na bezpieczeństwo i rzetelność. Sumiennie sprawdza sprzedawców, którzy chcą wystawiać się na ich stronie. Przykładowo, nie ma mowy o zezwoleniu na to podmiotowi nie prowadzącemu działalności gospodarczej. Jednak za tak surowym sprawdzaniem, idą tez korzyści dla samych sprzedawców. Nie muszą oni płacić prowizji od samego wystawiania produktu. Ta jest pobierana dopiero od sprzedanego towaru.

Będziecie korzystać z usług Arena.pl?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *