Polscy użytkownicy urządzeń mobilnych, będą mogli robić zakupy za ich pomocą jeszcze sprawniej. Umożliwi im to nowa opcja systemu płatności PayPal, która jakiś czas temu została udostępniona w 16 krajach, w tym u nas. Dzięki niemu uregulowanie płatności, za zamówione w internetowych sklepach produkty, ograniczy się tylko do jednego kliknięcia.

To bardzo duże udogodnienie dla coraz liczniejszego grona, coraz cenniejszego rynku m-commerce. Kanał mobilny sprzedaży internetowej rośnie według danych niemal trzykrotnie szybciej niż rynek e-commerce. Nic w tym dziwnego. Jest to o wiele wygodniejsza forma dokonywania zakupów, a ponadto coraz więcej sklepów internetowych dostosowuje swoje witryny do smartfonów czy tabletów.

Same płatności za pomocą jednego kliknięcie również zaczynają być coraz popularniejsze. Teraz polscy klienci mogą skorzystać z tego typu usług, świadczonych przez firmę PayPal. Umożliwi to PayPal One Touch. Działa on na podobnej zasadzie, co inne systemy tego typu. Nie ma w nim potrzeby wprowadzania każdorazowo loginu, czy numeru swojej karty płatniczej, na stronach umożliwiające płacenie przez PayPal. Logując się, klienci mogą zaznaczyć opcję pozostania zalogowanym w celu szybszych zakupów. Czyniąc to i wybierając przy każdych następnych zakupach opcję płatności przez PayPal, płacą tylko przez jedno kliknięcie. Opcja PayPal One Touch jest jeszcze dlatego wygodna, ponieważ w Polsce ów system płatności jest bardzo popularny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *