Osoby, które zbierają punkty w programie Payback, a dodatkowo są użytkownikami portalu Allegro, od początku lutego, mogą liczyć na sporą atrakcję. Za zakupy na największej w Polsce witrynie aukcyjnej, mogą zapłacić właśnie punktami Payback.

Serwis Allegro już od dłuższego czasu jest partnerem programu Payback. Od 3 lutego, można zapłacić za zakupy dokonane na tym portalu wykorzystując zgromadzone wcześniej punkty. Aby to umożliwić, firma wprowadziła specjalne karty przedpłaconych, o czterech nominałach. Są to karty o wartości 30, 50, 100 oraz 200 zł. Sposób ich zdobycia jest bardzo prosty. Trzeba zamówić je w sekcji „odbieraj nagrody”, znajdującej się na stronie payback.pl.

Dzięki takiemu posunięciu Allegro może sporo zyskać. Program Payback jest bowiem jednym z największych programów lojalnościowych na polskim rynku. Wystarczy wspomnieć, że liczba aktywnych kart lojalnościowych, funkcjonujących w jego ramach, wynosi ponad 11 milionów. Jego popularność polega właśnie na tym, że w pakiecie dostajemy tu możliwość wymiany punktów, na różne nagrody rzeczowe w wielu polskich firmach i sklepach, będących partnerami programu.

Warto zaznaczyć, że Allegrowiczów korzystających z Payback, zastały w lutym jeszcze dwie istotne zmiany. Po pierwsze, do obiegu wejdą specjalne eKupony Payback, dedykowane użytkownikom portalu aukcyjnego. Po drugie natomiast, jeśli kupujący na Allegro będą chcieli zyskać punkty Payback, swoich zakupów będą musieli dokonywać wyłącznie za pomocą strony allegro.payback.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *